Moda i żeglarstwo. Pierwsza edycja Sopot Wave. Pokaz Patrizia Pepe & Marella.

W piątkowy wieczór 24 kwietnia, miało miejsce huczne - choć nieformalne - otwarcie sezonu żeglarskiego. Wydarzenie, które zorganizowano w sopockiej restauracji Pomarańczowa Plaża, przyciągnęło nie tylko miłośników żagli, ale również trójmiejskich przedsiębiorców, przedstawicieli świata mody oraz biznesu. Sopot Wave to pierwsza edycja cyklicznego wydarzenia, która prawdopodobnie wpisze się na stałe w imprezowy kalendarz Trójmiasta.

- Podczas Sopot Wave bawimy się i prezentujemy modę, a wszystko odbywa się w klimatach żeglarskich - tymi słowy gości powitał Jakub Jakubowski, wydawca i redaktor naczelny magazynu "Prestiż" i "W Ślizgu", organizator imprezy. - Ideą jest połączenie żeglarstwa i mody, dwóch światów, które od dawna się przenikają. Dla nas przygoda z modą rozpoczęła się pięć lat temu, gdy wydawaliśmy pierwszy numer magazynu "Prestiż", a rok temu weszliśmy w świat żeglarstwa, wraz z wydaniem magazynu "W Ślizgu" - dodał współwłaściciel magazynów, Michał Stankiewicz.

Podczas imprezy zaprezentowano najnowsze kolekcje kilku znanych marek m.in. Patrizii Pepe i naszej najnowszej marki Marelli.

W najnowszej kolekcji włoskiej marki Patrizia Pepe dominują jasne, pastelowe kolory, zwiewne materiały i nonszalancki luz. Stylizacje zapewne chętnie wybiorą młode, przebojowe kobiety, ceniące sobie swobodę i cieszące się życiem.

Kolekcja ekskluzywnej Marelli, jest bardziej stonowana i elegancka, choć i tu nie brakuje propozycji wygodnych, codziennych stylizacji na upalne, letnie dni.

POZOSTAŁE NEWSY