Pokazy letniej kolekcji Patrizia Pepe i Marella na Sopot Wave po raz piąty!

 

W sobotni wieczór 6 maja miłośnicy mody i żeglarstwa po raz piąty spotkali się z okazji Sopot Wave, cyklicznego wydarzenia, które od 2015 roku otwiera i zamyka sezon żeglarski w Trójmieście. Tym razem przedstawiciele świata biznesu, kultury oraz sportu bawili się w hotelu Sheraton w Sopocie.

 

Tradycyjnie, kilkuset gości powitali wydawcy trójmiejskich magazynów "Presiż" i "W Ślizgu", Michał Stankiewicz i Jakub Jakubowski. Przy okazji opowiedzieli o rozegranych po raz pierwszy zawodach Sopot Wave Regatta.

 

Pokaz otworzyły letnie kolekcje marek Patrizia Pepe i Marella, reprezentowanych w Trójmieście przez Olimpia Group. Pierwsza kolekcja to hołd oddany kwiatom pustyni, widocznym w trójwymiarowych żakardowych motywach i lureksie. Miękkie i zwiewne sukienki kontrastowały z mieniącymi się skórzanymi ramoneskami. Druga, inspirowana kalifornijskim słońcem, to propozycja dla kobiet dobrze zorientowanych w bieżących trendach i lubiących eksperymentować z modą, ponieważ Marella łączy klasyczne kroje z najnowszymi rozwiązaniami. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza zwiewne, niezwykle kobiece sukienki w intensywnych kolorach.

 

Marella

 

Patrizia Peppe

POZOSTAŁE NEWSY